top of page

Profile

Join date: Sep 5, 2022

About
0 Like Received
0 Comment Received
0 Best Answer

((ŽIŪRĖTI TELEVIZORIŲ===)) Panevėžys Trakai transliaciją 7 Trakų pilis tiesiogiai - Lietuvos Kameros Trakų salos pilis – gotikinė pilis 2022-04-1119:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFK Panevėžys

[Laisvas@] Banga Trakai transliaciją 26 rugpjūčio 2022 | Nando„Galvės vario banga“ skelbs pergalę Žalgirio mūšyje„Galvės vario banga“ | Trakų rajono savivaldybės nuotr. Liepos 12-ąją, 14 val., Trakuose, Galvės ežere, nuskardės džiaugsmingos fanfaros Žalgirio mūšio pergalei. Šią žinią iš istorinio Vytauto Didžiojo miesto skelbs daugiau nei šimtas muzikantų, grosiančių pačiame ežere, Trakų pilies fone. Šiuo nepaprastu pasirodymu, į kurį įsijungia keturi pučiamųjų instrumentų orkestrai, Trakuose – 2020 metų kultūros sostinėje – bus skardžiai ir garsiai paskelbtos Žalgirio mūšio 610-osios metinės. Reikšmingai istorinei datai paminėti ir rengiama akcija „Galvės vario banga“, kurioje, mindami vandens dviračius Trakų Galvės ežere, gros per šimtą pučiamųjų instrumentų orkestrų muzikantų.

Panevлюys Gyvai:: Online kameros Lietuvoje ir ne tikSvetainл, atsirado 2004 m. nuo noro nustebinti ir pasveikinti balandюio 1-osios proga. Svetainлs pirminis variantas buvo ankedotш rinkinukas, рiuo metu svetainлje gvildenamш temш ratas gerokai platesnis. Mыsш m i s i j a paprasta, tiesiog nepasimesti interneto platybлse, nors ambicijos gerokai didesnлs ir jos verюias pro kraрtus. Tik, deja юinios ir ambicijos kartais prasilenkia, tad, kas toliau.. matysim vлliau... 2014 m.

Trakai tiesiogiai - sodybunuoma.lt Trakai tiesiogiai. Ar verta vykti į Trakus šiandien? Ar nelyja lietus? Ar šviečia saulė. Dabar visada galite pasižiūrėti, kaip Trakai

Taip tikimės prisidėti prie „Trakų“ klubo ir paties futbolo populiarinimo“, – sakė INIT TV vadovė Vilma Marciulevičiūtė. Optibet A lygos rungtynės 45 epizodas „Banga“ – „Jonava“. Optibet A lygos rungtynės 40 epizodas „Šiauliai“ – „Hegelmann“. Optibet A lygos rungtynės 38 epizodas „Jonava“ – „Šiauliai“. Optibet A lygos rungtynės 34 epizodas „Banga“ – „Sūduva“. Optibet A lygos rungtynės 33 epizodas „Šiauliai“ – „Žalgiris“. Optibet A lygos rungtynės 32 epizodas „Hegelmann“ – „Jonava“.

A Lyga tiesiogiai | tv3.lt „Šiauliai“ – „Kauno Žalgiris“. Optibet A lygos rungtynės 2022 m. sezonas, 73 epizodas ; „Panevėžys“ – „Banga“. Optibet A lygos rungtynės 2022 m. sezonas,

Taip pat stebėti miestuose vykstančius renginius nemokamai. Unikali galimybė stebėti gamtą ir gyvūniją pamiškėse ir parkuose pastatytų web kamerų pagalba. Jūsų patogumai žemėlapyje pažymėtos vietos, kurias galite stebėti neišeidami iš biuro ar namų savo stacionaraus arba planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane. Tai ilgiausiai trunkančios TV transliacijos, kur niekas nesuvaidinta ir nesurežisuota! Interneto kameros ir transliavimo internetu technologijos yra skirtingos, todėl vaizdo kokybė ir jo pasikeitimo parametrai gali būti skirtingi. Šis projektas surenka interneto kamerų vaizdus iš kitų šaltinių, per savo tarnybines stotis nieko netransliuoja. 2013 m.

Palangos tiltas tiesiogiai - Lietuvos KamerosAPIE PROJEKTĄ Lietuvos grožis priklauso visiems. Jis taip pat priklauso ir jums. Gyvenimo gali nepakakti, kad viską pamatytumėte savomis akimis, todėl siūlome į pagalbą pasitelkti skaitmenines akis – interneto kameras, kurios yra pastatytos įvairiose Lietuvos vietose ir fiksuoja realius žmones, realius įvykius ir realų kraštovaizdį čia ir dabar – realiuoju laiku. Projektas LietuvosKameros. lt siekia surinkti visas viešai transliuojančias interneto kameras į vieną vietą ir suteikti galimybę kiekvienam vartotojui pamatyti tas vietas, kurias jis pageidauja. INIT TV transliuos visas „Trakų“ A lygos namų ir išvykos rungtynes bei namų rungtynes UEFA Europos lygos atrankoje.

„Mes džiaugiamės, galėdami INIT TV žiūrovams, o ypač INIT klientams Trakų mieste, tiesiogiai transliuoti futbolo klubo „Trakai“ žaidžiamas Europos taurės atrankos ir A lygos rungtynes. Nuo šiol jiems atsiranda galimybė pamatyti savo mėgstamos komandos žaidimą ne tik Vilniaus stadione, bet ir įsijungus televiziją.

(TIESIOGIAI<<<) Panevėžys Trakai transliaciją 7 rugsėjo 2022 „Vilniaus maratonas“ rugsėjo 11 Vilnius Gali būti vykdomi tarptautinio sporto meistro vardo bei pasaulio ir Europos čempionatų

[[[ŽIŪRĖKITE TIESIOGIAI!!!]][[[] Panevėžys Trakai tiesiogiai

More actions
bottom of page